ТИПОЛОГІЧНІ ВІДПОВІДНОСТІ ОБРАЗУ ХУДОЖНИКА В УКРАЇНСЬКІЙ ТА АНГЛІЙСЬКІЙ ЛІТЕРАТУРІ КІНЦЯ XIX - ПОЧАТКУ XX СТ. (НА МАТЕРІАЛІ ТВОРІВ О. КОБИЛЯНСЬКОЇ “VALSE MELANCOLIQUE” ТА С. МОЕМА “МІСЯЦЬ І МІДЯКИ”)

Автор(и)

  • Світлана Нісевич

Анотація

У статті здійснено порівняльний аналіз образу художника в романі С. Моема “Місяць і мідяки” та новелі О. Кобилянської “Valse melancolique”. Висвітлено проблеми протистояння митця й суспільства та генія і моралі. Звернено увагу на типологічні відповідності та відмінності в концепції героя, композиції творів, формі викладу тощо.

Ключові слова: образ художника, порівняльний аналіз, типологічні відповідності, мистецтво, мораль, індивідуалізм, геніальність.

##submission.downloads##

Опубліковано

2018-03-31

Як цитувати

Нісевич, С. (2018). ТИПОЛОГІЧНІ ВІДПОВІДНОСТІ ОБРАЗУ ХУДОЖНИКА В УКРАЇНСЬКІЙ ТА АНГЛІЙСЬКІЙ ЛІТЕРАТУРІ КІНЦЯ XIX - ПОЧАТКУ XX СТ. (НА МАТЕРІАЛІ ТВОРІВ О. КОБИЛЯНСЬКОЇ “VALSE MELANCOLIQUE” ТА С. МОЕМА “МІСЯЦЬ І МІДЯКИ”). Волинь філологічна: текст і контекст, 11(1), 180–187. вилучено із http://volyntext.vnu.edu.ua/index.php/volyntext/article/view/348